МКД „Свети Кирил и Методиј“ од Пула организира трибина на тема “Хрватско-македонски културни врски”

0
12

За повеќе кликнете тука 

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде