Најмладите членови на Друштвото на Македонците во Романија во Крајова имаа работилница за сликање

0
19

За повеќе кликнете тука 

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде