Изложба на фотографии на уметникот и фотограф Марјан Стојковски во Генералниот конзулат во Мелбурн

0
64

Настојувајќи да ја промовира македонската култура и уметници во Мелбурн, како и македонско-австралиските културни врски, во Генералниот конзулат беше отворена изложба на фотографии на македонско-австралискиот уметник и фотограф Марјан Стојковски.

Кликнете тука за повеќе

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде