Татко ми во САД после мои 13 години тука: Згодната прилепчанка е позната пејачка и професорка во Лас Вегас (ФОТО)

0
207

Имено таа веќе 13 години живее и работи во САД, каде замина за музичко доусовршување, а доби и американско државјанство.

Оливера со својата последна објава на Инстаграм откри дека дури после 13 години за прв пат во посета ѝ дошол татко ѝ. На нејзината среќа ѝ нема крај, и таа со задоволство го шета низ Лас Вегас.

Целиот текст ТУКА